Słupsk

Aspirant Tomasz Rumiński ze Słupska odznaczony przez Ministra Zdrowia

Wyróżnienie za zasługi dla zdrowia publicznego

Aspirant Tomasz Rumiński, pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku, został uhonorowany prestiżowym odznaczeniem przyznawanym przez Ministra Zdrowia. Wyróżnienie to stanowi wyraz uznania za jego wieloletnią, bezinteresowną postawę oraz zaangażowanie w ideę honorowego krwiodawstwa.

Służba społeczeństwu

Policjant, który na co dzień pracuje w Wydziale Prewencji, oddał łącznie ponad 20 litrów krwi, wspierając tym samym proces ratowania ludzkiego zdrowia i życia. Aspirant Tomasz Rumiński jest znany również ze swojej wcześniejszej pracy w wydziale ruchu drogowego. Przyznane odznaczenie podkreśla jego prospołeczną postawę, którą łączy z rzetelnym wypełnianiem codziennych obowiązków służbowych.

Źródło: KMP Slupsk

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *