Białystok

Kontrola drogowa na S-61: 24-latek przekroczył prędkość w trudnych warunkach

Przebieg kontroli drogowej

Policjanci pełniący służbę na drodze ekspresowej S-61 podjęli interwencję wobec 24-letniego motocyklisty. Mężczyzna, będący obywatelem Litwy, jechał z prędkością 151 km/h na odcinku, gdzie limit wynosi 120 km/h.

Interwencja w trudnych warunkach pogodowych

Do zdarzenia doszło w czasie intensywnych opadów deszczu, przy nawierzchni pokrytej warstwą wody. Funkcjonariusze zdecydowali się na zatrzymanie kierującego ze względu na niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych oraz obowiązujących przepisów. Za popełnione wykroczenie na 24-latka nałożono mandat w wysokości 800 złotych oraz przypisano mu 9 punktów karnych.

Źródło: Policja Podlaska

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *