Informacje o zdarzeniu
Funkcjonariusze z Bielska Podlaskiego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 24 lat. Są oni podejrzani o dokonanie brutalnej napaści na 22-letniego mieszkańca miasta. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty; za popełnione czyny grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Ustalenia bielskiej policji
Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło od samego poszkodowanego. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawcy pobili 22-latka, a także dokonali kradzieży jego obuwia oraz zniszczyli telefon komórkowy. Policja potwierdziła, że starszy z zatrzymanych mężczyzn odpowie za swoje czyny w warunkach recydywy, co w świetle prawa może skutkować zaostrzeniem wymiaru kary.
Źródło: Policja Podlaska
