Przebieg wydarzenia
W piątkowy wieczór, 19 czerwca, mieszkańcy Łodzi wzięli udział w kolejnej odsłonie Nocnego Pływania w Aquaparku Fala. Uczestnicy wydarzenia mogli korzystać z basenów przy akompaniamencie muzyki na żywo.
Frekwencja i zainteresowanie
Organizowane cyklicznie Nocne Pływanie ponownie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony łodzian. Dokumentację fotograficzną z wydarzenia udostępniono w galerii poniżej.
Źródło: Urzad Miasta Lodzi
